AstenGroup Logo

ShiniEurope. Niezawodny partner.

Shini Europe to europejskie centrum magazynowe i logistyczne, które powstało, aby zapewnić europejskiemu Klientowi szybką dostawę szerokiej gamy osprzętu peryferyjnego. W ofercie ShiniEurope znajdują się urządzenia peryferyjne Shini, mające różnorodne zastosowanie w różnych fazach cyklu produkcyjnego. W ofercie znajdą Państwo, między innymi suszarki, podajniki, chłodziarki, młyny szybko i wolnoobrotowe, miksery, termostaty, zestawy osuszająco-podające, klemy, roboty jedno
i dwuramienne, taśmociągi oraz separatory magnetyczne. Doradcy handlowi ShiniEurope dobiorą maszynę, tak, aby proces produkcji był zoptymalizowany.

ShiniEurope oferuje pełną opiekę przedsprzedażową. Serwis zadba o prawidłową instalację i funkcjonowanie urządzenia w procesie produkcyjnym. Dla sprzedawanych maszyn i linii produkcyjnych zapewniany jest zarówno serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak i części zamienne oraz inne akcesoria.

ShiniEurope otacza potencjalnych kupujących i późniejszych użytkowników kompleksową obsługą. Stale poszerzana oferta handlowa obejmuje wszechstronne rozwiązania z zakresu osprzętu peryferyjnego, który wspomaga i zwiększa efektywność procesów produkcyjnych. Szeroka gama maszyn dedykowana jest dla różnych gałęzi przetwórstwa i wielu zastosowań przemysłowych. ShiniEurope to 10000m2 powierzchni magazynowej w pełni wyposażonej w produkty SHINI, dzięki czemu Klient otrzymuje gwarancję dostawy wszystkich urządzeń w zaledwie kilka dni od zamówienia. W siedzibie dostępny jest również magazyn części zamiennych, by w pełni zaspokoić Państwa potrzeby.

Więcej na www.shinieurope.com

Kontakt

Asten Group Sp. z o.o.
ul. Bór 77/81,
42-202 Częstochowa, Polska
biuro@astengroup.pl
+ 48 34 360 88 77   

wiecej

Strefa pracownika